Akcia!!! pri objednávke motora doručenie zadarmo

Vyhľadávajte vo viac ako 932 ks produktoch

Napríklad: Škoda Fabia 1.9 alebo kódom motora: ATD

Predaj nových a repasovaných motorov Čadca

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu služieb pre našich zákazníkov.

Rýchlosť dodania motora už do 24hodín od objednania s cenou za doručenie zadarmo po celom Slovensku.

Poskytujeme prepravu kuriérmi prípadne vlastným rozvozom.

Zásielku doručíme do Vášho mesta Čadca prípadne okolia a miesto doručenia môže byť Váš domov alebo servis kde máte práve vaše vozidlo kdekoľvek na Slovensku.

 

Tovar Vám vieme doručiť do Vášho mesta prípadne na Vami vybranú adresu, prípadne si môžete tovar prísť vyzdvihnúť aj osobne na pobočke v Považskej Bystrici. Dodanie motora v prípade že ho máme skladom vieme doručiť zadarmodo 24 hodín po celom Slovensku.
Nový alebo repasovaný motor Vám vieme zabezpečiť pre nasledovné typy značiek vozidiel: CITROËN, PEUGEOT, FORD, RENAULT, OPEL, VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, BMW, JEEP, AUDI, FIAT, IVECO, CHEVROLET, ALFA ROMEO, MAZDA, MERCEDES, KIA, MINI, NISSAN, LAND ROVER, HYUNDAI, SUZUKI, VOLVO, LANCIA, DACIA, DODGE, po dohode aj iné značky na objednávku. Viac v e-shope.
V prípade, že nemáte záujem o celý motor, viete si od nás zakúpiť iba samostatnú hlavu motora alebo blok motora. Okrem predaja motorov Vám vieme zabezpečiť aj iné nové alebo repasované diely. ( CHLADIČE OLEJA, EGR VENTILY A CHLADIČE SPALÍN, KĽUKOVÉ HRIADELE, OLEJE A FILTRE, ROZVODY, TURBA, KRYT HLAVY MOTORA, VSTREKOVACIE TRYSKY, VSTREKOVACIE ČERPADLÁ ...)
K novému motoru poskytujeme záruku 24 mesiacov. V prípade kúpy repasovaného motora, hlavy alebo bloku poskytujeme záruku 12 mesiacov.