Akcia!!! pri objednávke motora doručenie zadarmo

Vyhľadávajte vo viac ako 875 ks produktoch

Napríklad: Škoda Fabia 1.9 alebo kódom motora: ATD

O NÁS

O nás

Dlhoročné skúsenosti, kvalitne a poctivo odvedená práca, profesionálny prístup a chuť pracovať. Tak by sme charakterizovali našu spoločnosť, ktorá už niekoľko rokov ľudom poskytuje služby v rámci automobilového priemyslu a servisných služieb.

Čomu sa venujeme?

Venujeme sa generálnej oprave poškodených motorov, ich výmene, výkupe a predaju. V praxi teda robíme z poškodených, alebo nefunkčných motorov opäť funkčné a pripravené ďalej slúžiť, čím šetríme peňaženky našich klientov, ale aj životné prostredie. Naše služby môžete využiť pri oprave vášho motoru, pri predaji poškodeného motoru, alebo v prípade, že chcete kúpiť na výmenu iný repasovaný motor. Funkčný motor vám vieme zaslať kuriérskou spoločnosťou, alebo vlastným rozvozom po SK a CZ, aby ste si mohli výmenu uskutočniť vo vami vybranom servise. Poskytujeme však tiež odťahovú službu a vaše auto môžeme odtiahnuť do nášho servisu, kde vykonáme výmenu sami. Okrem toho u náš môžete nájsť aj iné diely ako sú vstrekovacie trysky, vstrekovacie čerpadlo, turbo a pomôžeme vám aj pri vyťahovaní poškodených vstrekovacích trysiek. Ku našim službám poskytujeme samozrejme aj písomnú záruku a to až na 12 mesiacov.

Kde sa nachádzame?

Fungujeme primárne prostredníctvom našej webovej adresy repasovany-motor.sk a predaja na diaľku pomocou kuriérskej spoločnosti, alebo vlastného rozvozu. Disponujeme však aj odberným miestom na adrese Zámostie 185 v Považskej Bystrici, kde si môžete prevziať tovar po telefonickom dohovore spravidla od pondelka do piatku medzi 8:00-16:00.

Kontaktovať nás môžete na email info@repasovany-motor.sk, alebo tel. č.: +421 905 599 311.