Akcia!!! pri objednávke motora doručenie zadarmo

Vyhľadávajte vo viac ako 834 ks produktoch

Napríklad: Škoda Fabia 1.9 alebo kódom motora: ATD

Odťahová služba

Odťahová služba

Máte nepojazdné vozidlo, v ktorom potrebujete vymeniť motor či využiť iné autoslužby v našom servise? Či už plánujete repas, alebo výmenu motora dlhšie, alebo sa vám stala nešťastná nehoda a vaše auto zostalo nepojazdné náhle, nezúfajte. S prevozom vozidla vám radi pomôžeme. Medzi naše služby sme zaradili vlastnú odťahovku, aby sme vám prevoz vozidla uľahčili a bez problémov ho dostali do nášho servisu.

Už nebudete musieť platiť predražené odťahové služby a obracať sa na tretie strany, alebo riešiť prevoz vozidla po vlastnej osi, čo môže byť niekedy fyzicky aj finančne náročné. O všetko sa postaráme za vás a vaše vozidlo bezpečne, opatrne a precízne prevezieme do nášho servisu, kde vykonáme potrebné opravy, výmenu motora či ďalšie dohodnuté úkony tak, aby bolo vaše auto opäť fit.

Nachádzame sa v Považskej Bystrici a naše autoslužby sú k dispozícií pre celé okolie. Radi vaše auto prepravíme ku nám, kde sa postaráme o výmenu a opravu dielov.

V prípade záujmu o naše služby nás neváhajte kontaktovať pomocou emailu či tel. č. a v čase Po-Pia 8:00-16:00 vám radi vyhovieme.